ISTT

Informační systémy Tomáš Trdla

Naše firma působí na Českém trhu od roku 1996. V současné době poskytujeme servisní služby pro zhruba čtyřicet sítí v rozsahu od tří do čtyřiceti uživatelů. Na starosti máme více jak čtyřicet serverů včetně NAS a zhruba 400 počítačů. Pravidelnou smluvní IT podporu využívá více než 15 společností.

Více o nás

Informační systémy

Deset firem má plně implementován náš informační systém a řada dalších společností využívá náš autorský software nebo drobné software nástroje. Od letošního roku začínáme poskytovat a testovat přístup do našich aplikací formou cloudu. K vlastním software produktům držíme nepřetržitou podporu.

IT podpora

V rámci podpory Informačních technologii,( dále jen IT). Provádíme nepřetržitý monitoring serverů, klíčových počítačů a aktivních částí IT infrastruktury. K dohledu využíváme software agent REAPS, popřípadě dohledové nástroje aktivních částí sítí a zálohovacích nástrojů s vlastním smtp serverem

Servisní služby

V rámci servisu poskytujeme odborné opravy počítačů a periferii. Jsme schopni řešit problémy jak v oblasti hardware tak software. Pomáháme s návrhem nových řešení. Poskytujeme konzultace. Nebráníme se novým technologiím ani spolupráci v oblasti průmyslového hardware.

Konference EET Brno
Tomáš Trdla, 19.09.2016

Aktivní

Zúčastnili jsme se konference k danému tématu, s klidem mohu prohlásit, že to co ukázaly prezentované aplikace dokážeme také. Jaký bude skutečný stav věci se uvidí po 1.11.2016. K ostatnímu se raději pozdržím komentáře.

konference

E.E.T.
Tomáš Trdla,02.09.2016

Aktivní

Elektronická evidence tržeb - ve spolupráci s týmem Lenka, Tomáš P. a Karel se podařilo vytvořit univerzální rozhraní do našich aplikací pro komunikaci. Zatím pouze v testovacím režimu ale snad úspěšně. Ostatní ukáže až implementace ostrého certifikátu. Komentáře které vznikly během vývoje nejsou zveřejnitelné, zejména mladí kolegové z ČVUT a MFFUK se nad řešením pozastavovali...

Nové stránky pro TAPsys
Tomáš Trdla, 29.07.2016

Aktivní

Spustili jsme nové www stránky k produktu TAPsys a také se nám podařilo s pomocí týmu našich vysokoškoláků připravit základní komunikační modul k eet pro maloobchod v našich aplikacích. Nebylo to tak jednoduché jak se všude píše. Zejména na počátku kdy testovací server měl již běžet ale vše bylo jinak než jsme očekávali.

nové stránky