ISTT

Informační systémy Tomáš Trdla

Naše firma působí na Českém trhu od roku 1996. V současné době poskytujeme servisní služby pro zhruba čtyřicet sítí v rozsahu od tří do čtyřiceti uživatelů. Na starosti máme více jak čtyřicet serverů včetně NAS a zhruba 400 počítačů. Pravidelnou smluvní IT podporu využívá více než 15 společností.

Více o nás

Informační systémy

Deset firem má plně implementován náš informační systém a řada dalších společností využívá náš autorský software nebo drobné software nástroje. Od letošního roku začínáme poskytovat a testovat přístup do našich aplikací formou cloudu. K vlastním software produktům držíme nepřetržitou podporu.

IT podpora

V rámci podpory Informačních technologii,( dále jen IT). Provádíme nepřetržitý monitoring serverů, klíčových počítačů a aktivních částí IT infrastruktury. K dohledu využíváme software agent REAPS, popřípadě dohledové nástroje aktivních částí sítí a zálohovacích nástrojů s vlastním smtp serverem

Servisní služby

V rámci servisu poskytujeme odborné opravy počítačů a periferii. Jsme schopni řešit problémy jak v oblasti hardware tak software. Pomáháme s návrhem nových řešení. Poskytujeme konzultace. Nebráníme se novým technologiím ani spolupráci v oblasti průmyslového hardware.

PF2017
Tomáš Trdla, 16.12.2016

Aktivní

Děkujeme, že držíte při nás již 20 let.

PF2017

EET aktuálně
Tomáš Trdla, 21.10.2016

Aktivní

V sekci prodej jsme pro Vás připravili podrobný popis námi nabízených zařízení třetích stran.

FiskalPro

EET s plnou podporou
Tomáš Trdla, 14.10.2016

Aktivní

Náš sortiment doplňujeme nově také o zařízení FISKALPRO, které pro vás přináší tři zařízení v jednom.
Registrační pokladna
Platební terminál
Tiskárna účtenek
Na zařízení poskytujeme zaškolení a plnou servisní podporu. Neváhejte nás kontaktovat.

FISKAL PRO