ISTT

Informační systémy Tomáš Trdla

TeamViewer
Tomáš Trdla,16.10.2018

Aktivní

Od 1.10.2018 nabízíme našim klientům vzdálenou pomoc také prostřednictvím nástroje TeamViewer. Rozšířili jsme tak možnost pro ty kteří neměli k dispozici TakeControl systému REAPS, nebo Windows rychlého pomocníka.

Stop stav na přijímání zakázek
Tomáš Trdla,11.07.2018

Aktivní

S ohledem na vyčerpané kapacity firmy při poskytování služeb v rámci dohledu a servisu firemních IT technologii, jsme rozhodli pracovat pouze na zakázkách našich dlouhodobých smluvních partnerů. Všem ostatním se omlouváme, ale jiné zakázky až do odvolání nepřijímáme. Rozhodnutí platí od 1.7.2018 do odvolání.

Ukončení podpory některých produktů
Tomáš Trdla,11.07.2018

Aktivní

S ohledem na vyčerpané personální kapacity jsme se rozhodli ukončit podporu maloobchodních systémů. K 1.1.2019. Doporučujeme tedy klientům, kteří tyto systémy ještě používají poohlédnout se po některém z komerčních řešení.

GDPR
Tomáš Trdla,11.07.2018

Aktivní

V období listopad až květen letošního roku jsme usilovně pracovali na úpravách firemních politik a zákaznických systémů abychom byli na tuto problematiku připraveni. Byl připraven i seminář a školení pro naše zákazníky. Obsah školení je ke stažení v sekci Ke stažení.

Nové stránky pro TAPsys
Tomáš Trdla, 29.07.2016

Aktivní

Spustili jsme nové www stránky k produktu TAPsys a také se nám podařilo s pomocí týmu našich vysokoškoláků připravit základní komunikační modul k eet pro maloobchod v našich aplikacích. Nebylo to tak jednoduché jak se všude píše. Zejména na počátku kdy testovací server měl již běžet ale vše bylo jinak než jsme očekávali.

nové stránky