ISTT

Informační systémy Tomáš Trdla

Naše firma působí na Českém trhu od roku 1996. V současné době poskytujeme servisní služby pro zhruba čtyřicet sítí v rozsahu od tří do čtyřiceti uživatelů. Na starosti máme více jak čtyřicet serverů včetně NAS a zhruba 400 počítačů. Pravidelnou smluvní IT podporu využívá více než 15 společností.

Více o nás

Informační systémy

Deset firem má plně implementován náš informační systém a řada dalších společností využívá náš autorský software nebo drobné software nástroje. Od letošního roku začínáme poskytovat a testovat přístup do našich aplikací formou cloudu. K vlastním software produktům držíme nepřetržitou podporu.

IT podpora

V rámci podpory Informačních technologii,( dále jen IT). Provádíme nepřetržitý monitoring serverů, klíčových počítačů a aktivních částí IT infrastruktury. K dohledu využíváme software agent REAPS, popřípadě dohledové nástroje aktivních částí sítí a zálohovacích nástrojů s vlastním smtp serverem

Servisní služby

V rámci servisu poskytujeme odborné opravy počítačů a periferii. Jsme schopni řešit problémy jak v oblasti hardware tak software. Pomáháme s návrhem nových řešení. Poskytujeme konzultace. Nebráníme se novým technologiím ani spolupráci v oblasti průmyslového hardware.

Nové stránky pro TAPsys
Tomáš Trdla, 29.07.2016

Aktivní

Spustili jsme nové www stránky k produktu TAPsys a také se nám podařilo s pomocí týmu našich vysokoškoláků připravit základní komunikační modul k eet pro maloobchod v našich aplikacích. Nebylo to tak jednoduché jak se všude píše. Zejména na počátku kdy testovací server měl již běžet ale vše bylo jinak než jsme očekávali.

nové stránky

PF2016
Tomáš Trdla, 17.12.2015

Aktivní

Děkujeme za spolupráci všem našim zákazníkům.
Přejeme všem klidné a pohodové Vánoční svátky a do nového roku vše nejlepší.

pf2016

Spuštěna demoverze TAPview
Tomáš Trdla, 30.11.2015

Aktivní

Na základě potřeb zákazníků, byla připravena ke spuštění univerzální verze TAPview pro základní otestování v demoverzi. Pouze pro moduly kalkulace a zakázky (Přijaté objednávky). Je to ideální lokální CRM systém na který lze napojit další moduly.

Demoverze TAPview 11.015